Metallbau Chrostowski to tradycja w produkcji bram, ogrodzeń , balustrad balkonowych i wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych.

Działalność naszej firmy rozpoczęła się w Młyniskach. W 2016 roku przenieśliśmy siedzibę firmy do Cychr, w nowo wybudowanych halach produkcyjnych. Dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesnemu wyposażeniu technicznemu zapewniamy doskonałe parametry produkcji.

Nasze cele to : zadowoleni klienci, wysoki profesjonalizm, ciągłe doskonalenie i rozwój produktów.

To co na wyróżnia: najwyższa jakość, profesjonalizm i doświadczenie, krótkie terminy, obsługa klienta na miejscu oraz gwarancja naszych usług.

Jaki jest nasz cel: zadowolenie klienta i dalszy rozwój.

Dysponujemy największą malarnią proszkową w regionie. Mamy możliwość malowania większych obiektów ze stali , aluminium , cynku itd. o wymiarach 1400 x 2800 x 1200 mm.

Współpracujemy z cynkownią ogniową ZINQ Feuerverzinkerei Voigt & Müller GmbH

Transport elementów metalowych od i do klienta jest przez nas również realizowany. Świadczymy także usługi transportowe do cynkowni.Szybki kontakt

Po wypełnieniu formularza kontaktowego otrzymasz szybką odpowiedź na swoje zapytanie. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.

Certyfikaty

Posiadamy wszelkie uprawnienia i certyfikaty, aby wykonywać swoją pracę profesjonalnie i bezpiecznie.

Doświadczenie

Większość naszych pracowników współpracuje z nami od lat, dlatego doświadczenie jest naszym standardem.Mają Państwo jeszcze jakieś pytania?

Nasi wykwalifikowani doradcy handlowi są zawsze gotowi odpowiedzieć na Państwa pytania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!